Üyelik İptali Hakkında

* Bu bölümden üyelik iptal şartlarını okuyabilirsin.. * İptal edilen üyelik bilgileri gizlilik politikası nedeni ile bir süre sonra sistemden silinmektedir..

 Sitemizde bilgi gizliliği ve güvenliğine büyük önem göstermekteyiz.


ÜYELİĞİMİ NASIL İPTAL EDERİM?

Kendi isteği ile üyelik iptalinde bulunmak isteyen kullanıcılarımızın üyeliklerine giriş yaptıktan sonra "Üyelik Ayarları" menüsüne geldikten sonra "Üyelik İptali" kısmından üyeliklerini iptal ettirebilirler.

Üyelik iptali sonrası sitemiz üzerinden kendilerine kesinlikle herhangi bir bildirim veya e-posta gönderilmeyecektir.ÜYELİĞİM HANGİ ŞARTLARDA İPTAL EDİLİR?

"Üyelik Sözleşmesi & Gizlilik" ve yer alıyorsa "Site Kuralları & Koşulları" bölümlerinde yazan kural ve koşulları kabul ederek sitemize üye olan kullanıcıların gizlilik ve site kurallarına uymamaları, başka bir üyeyi veya yetkili kişiyi rahatsız etmesi, küfür, hakaret kullanarak tacizde bulunması halinde başka kişilerin rahat ve güvenliğini koruyabilme nedeni ile mecburen ;

Üyelik statüsünü önemsememeksizin üyeliği iptal edebilir, durdurabilir veya sistemden dönüşümsüz olarak silinebilinir.

Kullanıcının kendi isteği veya herhangi bir nedenle üyeliğinin durdurulmuş, silinmiş, sisteme girişi engellenmiş olması halinde hesabı üzerindeki tüm haklarını kaybedeceği, gold üye ise ücret iadesinin yapılmayacağı kullanıcı tarafından kabul edilmiştir.